2.NHbL 2016/2017

(0:2,2:1,2:4)

HBC Rangers Opočno

střely 27:15 vyloučení 5:4 využití 0:1

branky domácích: Hudec 2 (Horák), Mlynář (Slanina), Vlk (Raška)

sestava: Dvořáček- Oliva, Drápalík Mich., Dekereš, Lauryn, Vlk T., Kalousek, Slanina, Horák, Šanda, Čermák, Mlynář, Hudec, Šurkala, Kade, Hohenberger, Raška, Motyčka, Balada, Drápalík Mar., Vlk L.

K utkání se krátce vyjádřil i hrající kouč rezervního týmu Libor Komůrka:

"Ještě nikdy v historii klubu se nestalo, aby na soupisce bylo 20 hráčů do pole a další dva museli sledovat zápas v civilu(To by byly tréninky, kdyby takto dorazili všichni). Bohužel jsme v zápase nasekali dost individuálních chyb, které soupeř trestal. Sám nám také nabídl několik kiksů, ale naši snajpři si s nimi neporadili. V některých fázích zápasů se nám podařilo soupeře zatlačit, ale to bylo celkově málo. Nelze, po pracně dotažených 3:3 z 1:3 hned v dalších dvou střídáních dostat dva laciné góly. Kluky chválím za bojovnost.....ale ta samotná na vše prostě nestačí...prohráli jsme zaslouženě..."

Posledních 30 dnů: 525 | Posledních 7 dnů: 143 | Poslední den: 6