MČR SŽ Čechy-Východ 2016/2017

SK Ježci Heřmanův Městec

(4:0,3:1,1:1)

střely : 33:20(13:3,7:8,13:9)

branky Jestřábů : Zbořil (Dostál), Herman (Zbořil, Dostál)

Sestava : Čára - Merta, Pavlíček, Bitner, Kratochvíl - Zbořil, Herman, Kubátová, Moravec M., Moravec F., Moravcová, Říha, Dostál, Říhová Trenér : Šmíd

Právě kouč Martin Šmíd se k odvetě s Ježky vyjádřil takto:

"Utkání jsem nerozehráli nijak špatně. Ale pak začali domácí nekompromisně trestat naše chyby a vypracovali si rozhodující náskok. Je škoda, že hrajeme dobře a najednou příjde chvilkový "blackout". Od druhé třetiny se hrál naprosto vyrovnný zápas. Domácí byli lepší v koncovce. Ale takhle se bojuje a hraje. Utkání vás musí bavit a musíte ho hrát se zápalem jako dnes. Mrzí mě, že jsme nedotáhli ke golům jěště pár slibných šancí, které jsme si vypracovali. Za bojovnost chválím celý tým. Asi rozdílovým bodem byla domácí dvojice Vohralík - Vlasák, která zápas prakticky rozhodla."

Posledních 30 dnů: 535 | Posledních 7 dnů: 153 | Poslední den: 9