2.NHbL 2016/2017

(0:3,0:2,0:1)

SK Ježci Heřmanův Městec

Střely: 22:40 Vyloučení : 2:3 + Škubník (HM) 5+OK Využití: 0:1

Když v čase 2:40 zvyšovali hosté již na 0:3, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Domácí nepovedenou třetinu korunovali neúspěšnou pětiminutovou přesilovkou, po zbytečném ataku hostujícího Škubníka na Motyčku u hrazení. Hosté i v průběhu druhé a třetí části převyšovali domácí ve všech herních činnostech a s výkonem prvoligových parametrů dokráčeli i přes zlepšenou organizaci defenzivy domácích k pohodlnému vítězství 0:6.

Filip Oliva: “ S hosty jsme se v utkání nemohli měřit absolutně v ničem a zaslouženě jsme padli. Do Heřmaňáku se sluší pogratulovat. Rozhodně ale neskládáme zbraně a v dalších zápasech budeme chtít bodovat.“ Sestava: Kraus Jan – Drápalík Mi., Oliva, Vlk T., Lauryn, Dekereš, Hohenberger – Raška, Slanina, Kade – Kadera, Čermák, Rob - Mlynář, Drápalík Ma., Motyčka.

Posledních 30 dnů: 548 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 19