Reg.Liga Čechy-Východ 2018/2019

10.3.2019 11:30

(0:1,0:3,0:2)

HBC Chlumec n.C B

Zdecimovaná sestava většinou mladých hráčů podala, proti početné sestavě hostů, odhodnalý výkon a odvrátila předpokládaný debakl. Kluky je třeba pochválit, bojovali po celý zápas a přesvědčili se, že když se drží domluveného schématu, soupeřům se hraje těžko. Góly pak pramenily spíše z únavy. Několikrát vpředu zazlobil technický Dostál a jen škoda, že se nepodařilo skórovat. Za dobrý výkon bychom si smazat nulu na našem kontě určitě zasloužili.

Informace o utkání

:
P. Sedmák, J. Pavlíček, F. Balada, L. Komůrka, D. Šurkala, T. Bittner, O. Dostál, T. Lipavský

Branky:

Tresty: