2.NHbL 2016/2017

(4:0,3:0,5:1)

HC Jestřábi Přelouč B

Branka: Raška
sestava: Sedmák, Komůrka, Hájek, Balada, Kalousek, Vlk T., Slanina, Šurkala, Raška, Horák, Čermák, Vlk L., Kade, Hohenberger, Drápalík Mar., Motyčka

K nepříliš povedenému vystoupení v Polabinách se vyjádřil hrající trenér Komůrka: "V podstatě není co komentovat, ale nic nenapsat, tak to bych byl na úrovni někteřých rádoby dopisovatelů, kteří píší vyjádření jen když jejich mužstvo vyhraje. První třetinu  jsme drželi do 12.minuty, pak jsme dostali tři slepence a zápas už jen dohrávali. Nakonec z toho byl až zbytečný ranec. Hraje se o playoff, takže je jedno, zda-li prohraješ o gól nebo o deset. Zkrátka nemáš body. Ale musíme toho hodně zlepšit, s tímto stylem nemůžeme horní polovině tabulky konkurovat."

Posledních 30 dnů: 498 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 31