MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

TJ Sršni Svitavy

(1:2,1:2,2:2)

vyloučení 2:3

Starším žákům se zatím v letošní sezóně daří dobrými výkony sbírat body poměně pravidelně a tak tým odjížděl do Svitav dobře naladěn s cílem znovu obohatit své bodové konto. To se podařilo a po dobrém výkonu celého týmu si Jestřábi odvezli ze Svitav výhru 6:4. Zejména je třeba ocenit výkon Adélky Moravcové, která v utkání zaznamenala hattrick! Celé utkání pak zhodnotil trenér Martin Moravec:

"Naši mladí Jestřábi sice vlétli do zápasu s elánem dravce (do tří minut dva góly), ale pak se nám začaly objevovat nepochopitelné výpadky, kdy jsme předváděli cokoliv, jen ne hokejbal. Těchto rozpačitých chvil soupeř využil a vždy skóroval. Temné okamžiky mizerné hry zakončené míčkem v naší síti, se nám vracely bohužel i v dalších třetinách a tak měl zápas nádech otazníku na konci. Naštěstí naše jediná dáma měla svůj dobrý den a v pravý čas číslice na světelné tabuli posouvala v náš prospěch. Pro mne krásným momentem byla její "mazácká" teč po přesné kombinaci jejích bratrů. Dnes bych asi nedokázal pochválit plošně, ale oceňuji herní aktivitu Dana Rozkošného, pracovitost Milana Merty a stále zlepšujícího se Toma Opaska.  Závěrem bych vyzdvihl výkon svitavského brankáře Trnečky, který po celý zápas našim Jestřábům "přistřihoval křídla". "

Informace o utkání

TJ Sršni Svitavy:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Říha, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec

Branky:
1. F. Moravec (M. Merta),
1. D. Rozkošný (M. Říha, F. Moravec),
16. A. Moravcová (M. Merta),
16. A. Moravcová (M. Moravec, F. Moravec),
31. A. Moravcová (F. Moravec),
31. D. Rozkošný (M. Moravec)

Tresty:

Střely: 23:50