2.NHbL 2016/2017

(1:0,2:0,0:0)

TJ Lokomotiva Česká Třebová B

branky: Kalousek, Horák, Dekereš

sestava: Sedmák, Drápalík Mich., Lauryn, Komůrka, Šanda, Hájek, Kalousek,Raška, Slanina, Motyčka, Horák, Vlk L., Kopa, Mlynář, Drápalík Mar., Dekereš, Kade, Hohenberger, Šurkala

K vítěznému utkání se vyjádřil hrající kouč Libor Komůrka: "Po celý zápas jsem byli aktivnější, hosté hrozili z brejků. První se prosadil pěknou střelou po buly Kalousek. Ve druhé třetině zúročil přesilovku tvrdou ranou Horák a na konečných 3:0 upravil po náběhu z boku Dekereš. Důležitý zápas jsme zvládli také proto, že jsme začali dělat základní věci, na které jsme v posledních dvou zápasech úplně zapomněli. Chválím mužstvo jako celek."

Posledních 30 dnů: 498 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 31