MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

23.3.2019 12:30

(0:2,1:2,0:2)

HBC Svítkov Stars Pardubice

G+A Jestřábi: Merta (Moravec M., Fabián)

Martin Moravec: "Soupeř zjevně přijel na hřiště pod parkem bodovat a „namlsán“ z předchozího kola z Hradce, také vylepšit si kanadské bodování. Nic takového se však nedělo. Dobře pracující defenziva v čele s mágem v kleci Čárou, nepřipustila výraznější brankové hody. A tak byly častěji slyšet spíše tradiční výmluvy na asfalt, než rivalovy výkřiky radosti. Z naší strany dobře bráněné utkání, škoda jen neproměnění některých vyložených šancí, které by zápas více zdramatizovaly. Přestože pochvalu zaslouží celý náš tým, vyzdvihl bych ale výkon Fildy Fabiána, který po celé utkání perfektně plnil úkoly, které mu byly určeny. Soupeř sice odvezl z Přelouče všechny body, ale zdálo se mi, že příliš spokojeně neodjížděl."

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Říha, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, D. Synek

Branky:

Tresty:

HBC Svítkov Stars Pardubice:

Branky:

Tresty: