MČR SŽ Čechy-Východ 2016/2017

(0:2,0:0,1:3)

TJ Sršni Svitavy

branky : Zbořil

Sestava : Herman - Pavlíček, Zbořil, Kratochvíl, Bittner - Kubátová, Dostál, Čára, Merta, Lauryn, Moravcová, Moravec M., Moravec F., Říha - trenér - Šmíd

Hosté byli o něco aktivnější a nebezpečnější, ale můžeme říct, že jsme sehráli vcelku vyrovnané utkání. Nejprve jsme inkasovali při oslabení ve třech, a poté po chybě do šatny. To byla velká škoda. Ve druhé třetině naše akcie podržel Herman v bráně, a tak byl zápas stále otevřený. Po štastné kontaktní brance Zbořila, jsme se chtěli nadechnout k náporu a boji o vyrovnání. Ale to odmítl a hned nás "zmrazil" nejlepší hráč zápasu Hloušek, ketrý byl u čtyřech golů soupeře. Nebylo to od nás špatně odehrané utkání, ale body prostě nejsou. Nevadí, zkusíme to za týden v derby v rozlučce s podzimem. Týmu děkuji, že chtěl bojovat o vyrovnání až do konce. My nebudeme betonovat.....

Informace o utkání

HC Jestřábi Přelouč: