MČR SŽ Čechy-Východ 2018/2019

Jihlava, 27.4.2019 09:30

SK Jihlava

(0:3,0:3,0:2)

Martin Moravec (trenér): "Odehráli jsme dvě pohodová utkání, jedno soutěžní a po malém občerstvení ještě jedno přátelské. Výbornou atmosféru kazilo pouze velmi chladné počasí. Pokud bych měl komentovat pouze to utkání soutěžní, hrálo se v dobrém tempu, převážně v obranném pásmu domácích, kdy náš brankostroj prakticky řídil kanonýr Merta. Hráči obou týmů projevili velkou touhu si zahrát a tak se hra přerušovala minimálně. Myslím, že všichni si hokejbal velmi užili bez ohledu na výsledný stav. Jen Luky Čára se tentokrát nemohl příliš projevit jako prvotřídní brankář, ale snad si vše vynahradil v následném přáteláku, kdy proháněl protihráče jako hráč v poli."

Informace o utkání

SK Jihlava:

Branky:

Tresty:

HC Jestřábi Přelouč:
L. Čára, F. Fabián, T. Opasek, D. Rozkošný, M. Říha, M. Merta, A. Moravcová, F. Moravec, M. Moravec, L. Stárek, D. Synek

Branky:
1. M. Merta (T. Opasek),
1. M. Merta (F. Moravec),
1. M. Říha (L. Stárek),
1. M. Říha (M. Merta),
1. M. Merta (M. Říha),