2.NHbL 2016/2017

Po s.n.

(0:0,0:0,0:0)

Delta Pardubice

Sestava: Sedmák - Drápalík Mi., Komůrka, Lauryn, Vlk T., Hájek, Hohenberger, - Hudec, Vlk L., Čermák, Raška, Motyčka, Vorba, Drápalík Ma., Pospíšil, Kade, Šurkala

Branka Jestřábi: rozh.nájezd Hudec

B-tým sehrál velmi dobré utkání s favoritem z Pardubic. Herně velmi povedenému utkání z naší strany chyběly pouze branky. Šancí si Jestřábi vytvořili víc než dost, ale zeď v brance Delty vystavěl pro toto utkání Petr Smekal. Recept na něj našel až v nájezdech Tomáš Hudec, který tak zařídil "Béčku" bonusový bod navíc.

Utkání zhodnotil také vedoucí B-týmu Michal Drápalik: "Plné sestavy obou mužstev slibovaly dobrý hokejbal. A byl. Myslím, že jsme po celý zápas měli stále více ze hry a jen "někde nepotřebný" Smeky ukazoval, že je prostě super gólman. Neméně skvěle řešil naše případné výpadky Petr Sedmák. Výsledek 0:0 nás utvrdil, že v gólmanech letos problém nemáme..."

"V nájezdech jsme byli šťastnějším týmem díky blafáku Hudce a opět bezchybného Sedmáka.
Chválím všechny do posledního, nasazení a chuť hrát byla z naší strany znát. Troufnu si říci, že  druhý bod je pro nás za předvedenou hru a nasazení. zasloužený."

Posledních 30 dnů: 498 | Posledních 7 dnů: 148 | Poslední den: 31