MČR SŽ Čechy-Východ 2016/2017

HBC Hradec Králové 1988

(1:0,9:0,5:0)

střely 60:14, vyloučení 3:3, využití 1:0
Sestava : Herman - Bittner, Zbořil, Pavlíček, Kratochvíl - Dostál, Lauryn, Moravcová, Merta, Moravec F., Rozkošný   trenér : Šmíd

V první třetině jsme pozorně bránili a držel nás výborný Herman v brance. Občas jsme zahrozili z protiútoku, ale střely nemířily mezi tyče. Do druhé třetiny nastoupil úplně jiný celek, předpokládám, že to bylo naše "žákovské béčko"?! Na co jsme sáhli, to bylo špatně. Dokonale toho využil domácí borec Rakovský (v zápase 8+3), který z utkání udělal "one man show"!

Zázrakem bylo, že jsme se dostali do akce a nastřelili tyč. V této chvíli nechybělo moc a trenéra vezli do nedaleké Fakultky. Ve třetí třetině jsme soupeřův uragán sice přibrzdili, ale už jsme se nezmohli na žádný velký odpor. Jen jsme několikrát prověřili soustředěnost domácího golmana, ale bohužel jsme některé další akce svým otálením nedotáhli do zakončení. Jak jsme mohli tvrdit, že se zlepšujeme, tak ke konci sezony jde naše výkonnostní křivka pěkně dolů. A to je velká škoda. Je potřeba makat a myslet na další sezonu, kde bude náš celek zase o rok starší a zkušenější a my se jej budeme snažit jěště doplnit.

Posledních 30 dnů: 560 | Posledních 7 dnů: 125 | Poslední den: 15