2.NHbL 2017/2018

30.9.2017 17:00

HC Jestřábi Přelouč B

HBC Rangers Opočno

Branky Přelouče: 15. Hudec (Čermák, Kazimír M.), 35. Kade (Šurkala, Slanina), 44. Pospíšil M.(Hudec, Slanina)

Sestava: Dvořáček - Kalousek, Hohenberger, Oliva, Svatoš, Lauryn, Vlk T. - Kazimír M., Dekereš, Mlynář, Hudec, Pospíšil M., Čermák, Kade, Šurkala, Slanina

B-tým se dokázal v sobotním utkání vytáhnout proti favoritovi z Opočna a vybojoval všechny 3 body.

Filip Oliva: "Rangers jsme chtěli být důstojnějším soupeřem než v předehrávaném utkání 13. kola před třemi týdny a to se nám podařilo měrou vrchovatou, když bereme všechny 3 body. Dovolím si tvrdit, že zaslouženě. Hosté se prezentovali svou klasickou kombinační hrou, kterou jsme přes některé chyby dokázali úspěšně eliminovat (A to i díky Dvořáčkovi a jeho dvěma vychytaným trestným střílením.). Soupeři děkujeme za pěkné utkání v duchu fair play."

Posledních 30 dnů: 518 | Posledních 7 dnů: 142 | Poslední den: 20